backgroundImage
kategorie

Jasný

Značka kvality s tradicí již od roku 2002

Značka Jasný je zárukou ručně vyráběné obuvi, při které se klade důraz na kvalitní zpracování a tím přispívá k oživení české tradice obuvnictví a celkově napomáhá zvýšit produktivitu v daném odvětví.

Hlavním pojítkem všech starých i nových modelů přes všechny vývojové etapy byla a je zdravotní stélka vyrobená z přírodního korku. Korek má velmi dobré izolační vlastnosti vůči teplu i chladu, dobře absorbuje vlhkost a spolu s další důležitou použitou surovinou-latexovým mlékem tvoří měkkou a velmi elastickou hmotu.

Stélky jsou pro větší komfort svrchu potaženy přírodní kůží a jsou anatomicky tvarované pro podporu podélné i příčné klenby. Díky tomu při pravidelném nošení účinně napomáhají předcházet různým deformacím klenby, snižují tvorbu křečových žil a podporují správné držení těla.

Na výrobu vybíráme kvalitní materiály od prověřených dodavatelů. Používáme pouze přírodní kůže nejvyšší kvality s barevnou stálostí.

Většina obuvi je certifikovaná.

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).