backgroundImage
kategorie

Testovací lyže

Pro vážné zájemce o koupi nabízíme možnost zapůjčení testovacích lyží. Zapůjčení je v případě nákupu nové lyže je zcela zdarma. V případě že nedojde ke koupi, účtujeme za zapůjčení cenu dle ceníku půjčovny.

Nabízíme tyto testovací lyže:

  • AHV06 GS

Lyže vhodná pro výkonné sportovce. Závodní zbraň. Nehledě na typ závodu, tahle lyže vyhrává. U obřáku jde o přesnost, rychlost a musí držet. Je to skvělý sluha, když je dobrý pán. Poslouchá, jak diktuje trať. Torzní tuhost lyže posílena vrstvami titanalu. Strach není na místě. Vyvíjeny a testovány vítězi.

Nabízíme možnost odkoupení této jedinečné téměř nové testovací lyže v délce 175 cm, rádius 17,7m, vázáním Salomon s nově provedeným servisem hran na strojích MONTANA® (hrana bok, hrana tuning) a naimpregnovanou skluznicí špičkovými závodními vosky.

 Aktuální cena Kč 9 999,-

(Poznámka: nový nástupce tohoto modelu RS 6 GS je za MOC: 20 500,-Kč)

 


  • Glider 5 EXP

EXP značí ještě více rozšířenou konstrukci. Dobře zvládá rozbité sjezdovky a ani volný terén jí není cizí. Umí odpustit chyby či únavu. Dřevěné jádro složené z mnoha lamel výběrového dřeva pro skvělou stabilitu. Lehce zvednutá přední část lyže usnadňuje nájezd do oblouku a lépe vede. Přináší radost z celodenního lyžování. GLIDER 5 EXP se dodává s deskou Allride PR base a váz. Tyrolia PRD 11.

 

Nabízíme možnost odkoupení této jedinečné téměř nové testovací lyže v délce 172 cm, rádius 15,9m, s nově provedeným servisem hran na strojích MONTANA® (hrana bok, hrana tuning) a naimpregnovanou skluznicí špičkovými závodními vosky.

 Aktuální cena Kč 7 900,- 

(Poznámka: nový nástupce tohoto modelu Glider 5 EXP  je v nabídce za MOC: 14 400,-Kč)

 


  • AHV06 SL délka 160 a 165 cm

FIS parametry. Mrštná a živá lyže, která poslechne a přitom je skvěle pevná, když se řítí mezi závodními i přírodními překážkami. Slalom není disciplína náhody, záleží na všem. Jestli ve slalomu jde o přesnost, tenhle model je o přesnosti chirurga. Zachytí výboj v mozku a promění ho do oblouku.

Nabízíme možnost odkoupení této jedinečné téměř nové 165cm dlouhé testovací lyže, radius 12,4m, s vázáním Salomon a nové 160cm dlouhé testovací lyže, radius 11,5m, s vázáním Tyrolia,  nově provedenými servisy hran na strojích MONTANA® (hrana bok, hrana tuning) a naimpregnovanou skluznicí špičkovými závodními vosky.

 Aktuální cena Kč 7000,- (Původní cena s vázáním Tyrolia Free Flex 14 byla 14590,-)

(Poznámka: nový nástupce tohoto modelu RS 6 SL  je za MOC: 20 300,-Kč)

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).