PŘESTAVBY NA ELEKTROKOLA
Provádíme přestavby jízdních kol na ELEKTROKOLA se sadami EVBIKE 

Nabízené sady pro přestavbu, jsou dotaženy do nejmenších detailů. Na rozdíl od konkurenčních sad je použit bezkartáčový stejnosměrný motor, který je výrazně spolehlivější, má dlouhou žívotnost a především vyšší výkon a kroutící moment. I díky tomu elektrokolo se sadou EVBIKE může fungovat nejen v režimu s dopomocí (pedálový asistent, tedy část energie dodáváte vy šlapáním a motor řízený snímači a inteligentní elektronikou vám pomáhá), ale i plně motorizovaný režim (tedy není nutno šlapat, výkon a rychlost se řídí "plynem" na řídítkách).

Reklamace zboží

Reklamace zboží a vrácení peněz

Záruční doba na výrobní vady je u všech produktů 24 měsíců, nebo i delší, pokud je to u produktu uvedeno.
Případná reklamace musí být uplatněna u prodávajícího, u kterého byla věc zakoupena a to bez odkladu, ihned po zjištění závady.

  • K reklamaci je třeba předkládat zboží řádně vyčištěné a suché.
  • Záruka se vztahuje na vady, které vznikly v průběhu záruční doby prokazatelnou chybou výroby, případně technologického postupu. Tyto vady se obvykle projeví již po krátké době užívání.
  • V případě odstranitelné vady máte nárok na bezplatnou záruční opravu.
  • V případě vady neodstranitelné máte nárok na vrácení peněz nebo na výměnu zboží za bezvadné.
  • Kupující je povinen při reklamaci v rámci zákonné záruky prokázat uzavření kupní smlouvy, nejlépe předložením dokladu o koupi.
  • Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od doručení.

Reklamované zboží je možné předložit osobně na provozovně, nebo spolu s vyplněným reklamačním protokolem odeslat na naší adresu: OBUV-SPORT, Pavel Karban, tř.J.P.Koubka 96, 388 01 Blatná. Doporučujeme před odesláním o této skutečnosti naší firmu informovat telefonicky. Případnou reklamaci neposílejte na dobírku, nebude vyzvednuta.

Reklamační protokol vytiskněte a vyplněný přiložte k zásilce.

 

(KarBikeSPORT) Reklamační protokol

 

Prodejce:  OBUV-SPORT, Pavel Karban, tř.J.P.Koubka 96, 388 01 Blatná

 

Zákazník:


Adresa:


Telefon:


E-mail:


Prodejní cena:


Datum nákupu:


Důvod reklamace:


 


 


Požadavek zákazníka na způsob vyřízení:


 


 


Podpis zákazníka:


 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).