backgroundImage
kategorie

Ortopedické vložky

Máte zdravotní problémy které chcete řešit nákupem zdravotních ortopedických vložek?

Místo trávení času v přeplněných čekárnách chcete raději preventivně předcházet ortopedickým problémům? 

Tím nejlepším řešením je pořízení ortopedických vložek Superfeet.

Jak se zbavit zdravotních problémů.

 • Vaše zdravotní problémy mohou být spojené s chybným postavením nohou. Mnoho lidí se neuvědomuje, že nestabilita nohou může vést nejen k jejich bolesti, ale i k potížím v oblasti kotníků, kolen, kyčlí, zad, krční páteře i k bolestem hlavy. Superfeet ortopedické vložky nejen korigují špatné postavení nohou v obuvi, ale zároveň pomáhají zmírnit bolest nohou během každodenních aktivit, při sportu a práci.
 • Superfeet ortopedická vložka je konstruována na základě správných principů podiatrické medicíny. Stabilizační miska - Encapsulating Stabilizer System® *ESS®+ poskytuje ideální biomechanické podepření, které umožní, aby se vaše noha pohybovala lehce v plném rozsahu jejího zdravého pohybu za současného snížení rizika únavy a zranění.
 • Ortopedické vložky Superfeet jsou podle druhu konstruované tak, aby byly vhodné na všechny různé tvary nohou, pro všechny kategorie aktivit a sportů. Jestli provozujete turistiku, lyžujete, běháte, jezdíte na kole, bruslíte, hrajete tenis nebo házenou, apod., tak Vám budou ortopedické vložky Superfeet určitě vyhovovat.

Proč ortopedické vložky Superfeet?

 • Mnoho ortopedických vložek je vyrobeno pouze z gelu nebo z měkké pěny. Na první pocit jsou pohodlné, ale bez pevného stabilizačního pouzdra nedokážou adekvátně podepřít vaše nohy. Hlavní funkcí ortopedických vložek není pouze pohodlná chůze, ale mají především napomáhat ke kontrole správné biomechaniky nohy a správného postavení celého těla.
 • Při používání měkkých vložek bez podpory nastanou časem ještě větší zdravotní problémy. Měkké vložky se ze začátku mohou zdát dobré, ale podobně jako v případě pokusu o spaní na měkké matraci počáteční nadšení rychle ustoupí.
 • Správně vyrobené vložky ideálně nesou a vyvažují tíhu vašeho těla, zároveň tlumí nárazy v kloubech a svalech, fungují jako prevence proti budoucím bolestem vašeho kosterního a svalového systému. Pevný profilovaný tvar vložek Superfeet poskytuje podporu, vyvážení a komfort, které měkké stélky poskytnout nemohou. Vložky vyrobené z měkké pěny a gelové vložky mohou naopak zvýšit únavu, bolest nohou atd.


Biomechanika

 • Všechny Superfeet vložky jsou založeny na principech podiatrické medicíny a biomechaniky. Firma Superfeet zaregistrovala od roku 1977 přes 40 patentů týkající se konstrukce a technologie materiálů.
 • Z hlediska konstrukce a biomechaniky vložek je zásadní patentovaný tvar a design stabilizační misky. Zadní patní část misky zapouzdří tukový polštář paty a ztlumí náraz na chodidlo v počáteční fázi kroku. Profilovaný tvar ve střední části správně adaptuje obuv k noze. Stabilizační miska zajišťuje maximální stabilitu, ideální postavení a správnou podporu celé noze a pomáhá snížit nadměrnou pronaci nohy. Stabilizační miska je také klíčovou komponentou pro životnost pěnového materiálu vložky, chrání jej před roztržením a zabraňuje prošlapání. Vrchní vrstva vložky je z pěnového materiálu o vysoké hustotě, který poskytne po celé délce chodidla podporu a komfort. Povrch je potažen antibakteriálním textilním materiálem, který obsahuje částice stříbra, blokující vývoj bakterií a plísňových onemocnění.
 • Superfeet identifikuje každý svůj produkt písmenem.
 • Každé písmeno reprezentuje přibližné číslování (rozsah 3 velikostí).
 • Zvolte velikost podle Superfeet velikostní tabulky.
 • Superfeet velikostní tabulka

  J A B C D E F G
  EURO míry (francouzké číslování)
  29 - 31 32 - 34 35 - 37 37 - 39 40 - 42 43 - 45 45 - 47 48 - 50
  Metrické míry v cm
  19 - 20 21 - 22 23 - 24 24 - 26 26 - 28 29 - 30 30 - 31 32 - 34

   

 • Pro správné fungování je důležité padnutí vaší paty v patní misce.
 • Pokud váháte a máte širší patu než je běžné, přikloňte se k větší velikosti.
 • Pokud si nejste jisti výběrem správné velikosti, poradíme vám.
 • Pokud přijdete do naší prodejny, pomůžeme vám určit správnou velikost. 

ORTOPEDICKÉ VLOŽKY LZE ZAKOUPIT NEBO OBJEDNAT V NAŠÍ PRODEJNĚ.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).