backgroundImage

PŘÍJÍMÁME KOLA NA SERVIS. Informace v pracovní době na čísle 606 689 810.

Proč pravidelný servis

Základní informace o servisu lyží a snowboardů

Servis by se měl provádět průběžně. Pravidelně prováděný servis je předpokladem větších zážitků z jízdy, sportovních výkonů, ale hlavně i bezpečnosti při vlastním použití kvalitně servisovaného vybavení. Strukturování plochy lyže včetně úhlování hrany a impregnace voskem se zpravidla provádí několikrát za zimní sezonu s ohledem na frekvenci lyžování a samotné sněhové podmínky v dané oblasti (kameny na svahu, přírodní sníh, technický sníh).

Zcela nezbytné je, aby byly lyže a snowboardy připraveny před začátkem sezony. V tomto směru doporučujeme nechat provést servis v odborném servisním centru vždy na konci sezóny tak, aby impregnační vosková vrstva na ploše skluznice nebyla úplně stažena, naopak ponechána z důvodu letního zakonzervování plochy a spodní hrany – finální vyleštění vosku doporučujeme až před prvním lyžováním.

Pro mnohé z Vás bude zcela jistě překvapením, že i nová lyže potřebuje servis. Většina lyžařů si nechává vyrobený „polotovar“ lyže ale i prkna naformátovat (srovnání plochy skluznice a spodní hrany, finální struktura, boční úhlování hrany, spodní tuning hrany a především hloubková impregnace). 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).